حسابداری و مدیریت طلب و بدهیت با رقم تو دستته

اپلیکیشن رقم دفترحساب بدهی و طلب
Repeat-Grid-1
Repeat-Grid-1

رقم برات چیکار میکنه؟

اپلیکیشن حسابداری رقم یه برنامه است که بهت کمک می‌کنه تا بتونی مدیریت طلب و بدهیت رو انجام بدی. تو میتونی تمام دفترحساب‌هات رو وارد رقم کنی و از طریق این برنامه حساب و کتاب شخصی و کاریت رو جدا مدیریت کنی. با رقم دفتر حسابت بدون اینکه گم بشه همیشه همراته و تو زمان و هزینه‌هات صرفه جویی میشه.

R-ICON-4

دسترسی بدون محدودیت

با نصب اپلیکیشن حسابداری رقم از هر جایی به طلب و بدهی دفترحساب‌هات دسترسی داشته باش و نگران از بین رفتنشون نباش. رقم برات به صورت لحظه‌ای از این اطلاعات پشتیبانی میگره و هروقت که بخوای میتونی دوباره چکشون کنی.

R-ICON-2

مدیریت همزمان چند دفتر حساب

تو میتونی تمام مدیریت طلب و بدهی تمام دفتر حساب‌هات رو به صورت همزمان با رقم انجام بدی. برنامه حسابداری رقم بهت اجازه میده تا دفترحساب شخصی و کاریت رو جدا مدیریت کنی.

R-ICON-1

یادآوری رایگان پیامکی

تو با برنامه رقم میتونی به رایگان برای مشتری‌هات پیامک یادآوری بفرستی، اونا رو از حسابشون مطلع کنی و سریع‌تر طلب و بدهیت رو صاف کنی.

R-ICON-3

استفاده ساده و راحت

به راحتی و آسونی میتونی دفتر حساب‌های مختلف خودت رو وارد اپلیکیشن رقم کنی و حسابداری کسب و کارت رو به سادگی انجام بدی.

حساب و کتاب راحت و سریع

3 سوته حساب و کتاب کن!

میتونی با برنامه دفتر حساب طلب و بدهی رقم تو 3 مرحله ساده و راحت حسابداری شخصی و کاری خودت رو انجام بدی. میتونی طلب و بدهیت مدیریت کنی و هر لحظه و هر جایی بهش رسیدگی کنی.

۱

دریافت و نصب برنامه

کافیه دفتر حساب کاغذی و قدیمیت رو بزاری کنار و برنامه رقم رو دریافت و نصب کنی تا از دسترسی نامحدود به دفتر حساب‌هات تو هر زمان و مکانی لذت ببری.

۲

ایجاد دفتر حساب

بعد از اینکه اپلیکیشن حسابداری رقم رو دریافت و نصب کردی، وقتشه که دفتر حساب‌های شخصی و کاریت رو تو رقم ایجاد کنی تا بتونی ساده‌ و منظم‌تر مدیریتشون رو انجام بدی.

۳

ثبت طلب و بدهی‌های دفتر حساب‌هات

حالا فقط کافیه که طلب و بدهی‌های هر کدوم از دفتر حساب‌هات رو جداگونه ثبت کنی تا بتونی بهتر هزینه‌های شخصی و کاریت رو تفکیک و پیگیری کنی.

0 +
کاربر فعال
0
رضایت کاربران
5000 +
میلیارد تومان حساب کتاب روزانه

حساب و کتابت همیشه و همه جا دم دستته

میتونی کنترل دخل و خرجت رو بدون محدودیت، از هرجایی و در هر زمانی که دوست داشتی با استفاده از اپ رقم انجام بدی.

ویرایش اطلاعات

با برنامه حسابداری رقم به سادگی میتونی اطلاعات دفتر حسابت رو بدون دردسر ویرایش، حذف و اضافه کنی.

دریافت و اشتراک گذاری گزارش به صورت Pdf

با استفاده از این برنامه میتونی گزارش دخل و خرجت رو به راحتی به صورت Pdf دریافت کنی. همچنین رقم این اجازه رو بهت میده که بتونی این گزارش رو از طریق واتس اپ، تلگرام و... به اشتراک بزاری و طرف حساب‌هات رو مطلع کنی.

حسابداری ابری رقم

استفاده همزمان از رقم در چند دستگاه

میتونی از رقم به صورت همزمان روی ویندوز و موبایل استفاده کنی و اطلاعات دفتر حساب شخصی یا کاریت رو از دستگاه‌های مختلف چک کنی.

بازیابی و پشتیبان گیری اطلاعات دفتر حساب

دیگه لازم نیست نگران از دست دادن حساب و کتابت باشی، چون از اطلاعاتت به صورت خودکار پشتیبان گرفته میشه و تو میتونی هر زمان و هر جا خواستی اطلاعاتت رو با یک دستگاه دیگه بازیابی کنی.

رقم از زبان مشتریان

میتونی با خوندن نظر مشتریان رقم با تجربه بقیه کاربران آشنا بشی و دلیل استفاده و میزان رضایت مندی اونا از برنامه طلب و بدهی رقم رو بدونی.

u-q-1

مهران ادیبی

برنامه نویس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون هیولای وردپرس
3/5
u-q-497849-unsplash

داوود سمیعی

بازاریاب الکترونیک

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون هیولای وردپرس
3/5
u-q-2

نگار زمانی

طراح وب

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون هیولای وردپرس
3/5

ما با شرکای بزرگی در سراسر دنیا همکاری می کنیم تا بتوانیم اعمادتان را جلب کنیم.

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاق هیولای وردپرس.

clienty-6.png
clienty-3.png
clienty-4.png
clienty-1.png
clienty-5.png
clienty-2.png

حسابداری کسب و کارت رو به روز کن

با خوندن مطالب بلاگ میتونی حسابداری کسب و کارت رو به روز کنی و با مدیریت بهتر دخل و خرجت به کارت رونق بدی.