دسته‌ها
فاکتور فروش

معرفی برترین مرکز های خرید فاکتور فروش

چرا باید فاکتور فروش بخرم؟

تو مقاله ی قبلی برات درباره ی فاکتور فروش و انواعش توضیح دادم. اگه نخوندی برو بخون چون برای خرید فاکتور فروش به دردت می خوره.

وقتی که میخوای فاکتور هات رو به یه جای رسمی مثل اداره دارایی بدی باید فرم رسمی داشته باشه.

دو تا راه برای تهیه فاکتور فروش رسمی داری، اولیش خرید از یک مرکز فروش است و دومی طراحی این فاکتوره.

تو این مقاله می خوام برات مشخصات شرکت های فروش فاکتور رو مطابق با استانداردهای  اداره ی دارایی لیست کنم تا بتونی بینشون مقایسه کنی و مورد مناسبت رو انتخاب کنی.

۱- خرید فاکتور فروش از دیجی کالا

این فروشگاه اینترنتی فاکتورهای فروش کاربن دار سفید در بسته های ده عددی  به قیمت صد و سی و پنج هزار تومن یا به عبارتی دیگه قیمت هر فاکتور سیزده هزار و پونصد تومن میشه.

خرید فاکتور فروش از دیجی کالا

فاکتور فروش کاربن دار خاکستری این فروشگاه در بسته های ده تایی به قیمت صد و بیست و نه هزار تومن به فروش می رسه که قیمت هر فاکتور فروش دوازده هزار و نهصد تومن میشه.

این فروشگاه امکان تحویل فوری درب منزل رو برای مشتریاش فراهم کرده و به مشتری در مورد صحت فاکتور ضمانت میده.

برای ارزیابی اطمینان دفتر حسابت می تونی از مقاله چهار ویژگی که دفتر حساب باید داشته باشد، استفاده کنی.

۲- سفارش خرید فاکتورفروش چاپی از چاپ متین

چاپخونه متین می تونه برات فاکتور فروش رسمی دارایی رو در تک رنگ مشکی  در دو نوع کاربن لس و تحریر ۷۰ درتیتراژهای ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۵۰۰۰ و در نوع دو برگی و سه برگی چاپ کنه.

خرید فاکتور فروش از چاپخانه متین

قیمت های تیراژهای ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۵۰۰۰ تحریر ۷۰ دو برگی به ترتیب ۲۹۰ ، ۵۳۰ و ۱۱۹۰ هزار تومنه و سه برگی به ترتیب ۳۸۵، ۷۴۵ و ۱۷۴۰ هزار تومن هست. در واقع هر برگه فاکتور دو برگی به ترتیب ۲۹۰، ۵۳۰ و ۱۱۹۰ است و هر برگه فاکتور سه برگی به ترتیب ۳۸۵، ۷۴۵ و ۱۷۴۰ هزار تومن پات آب میخوره.

اما تیراژهای ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۵۰۰۰ کاربن لس دو برگی به ترتیب با قیمت های ۳۸۵، ۷۲۶ و ۱۵۵۷هزار تومن و نوع سه برگی به ترتیب با قیمت های ۵۲۸، ۹۹۰ و ۲۲۳۰ هزار تومن  چاپ میشه به عبارت دیگه هر برگه فاکتور دو برگی به ترتیب ۳۸۵، ۷۲۶ و ۱۵۵۷ و سه برگی به ترتیب ۵۲۸، ۹۹۰ و ۲۲۳۰ برات هزینه داره.

زمان تحویل توسط این چاپخونه سه روز کاریه و فاکتورها رو به صورت صحافی شده بهت تحویل میده. برات آدرس سایتشون رو پایین میزارم تا بتونی مقایسه رو انجام بدی.

چاپ متین

۳- خرید فاکتور فروش از مرکز چاپ Shprint

این مرکز چاپ فاکتورها رو در اندازه های A3، A4، A5 در سه جنس الوان اندونزی، کاربن دار و کاربن لس در دو نوع دو سه برگی و با تیراژ ۱۰۰۰ انجام میده.

خرید فاکتور Shprint

برای دیدن قیمت های مختلف این مرکز چاپ و بررسی قیمت فاکتوراش می تونی با استفاده از لینک پایین سایتشون رو ببینی.

مرکز چاپ Sprint

۴- خرید فاکتور فروش از مرکز چاپ برگ زرین

این مرکز چاپ فاکتور رسمی رسمی رو در اندازه ی A4 با بسته بندی ۱۰۰ تایی و به صورت رنگی و مشکی انجام میده.

خرید فاکنور فروش از برگ زرین

قیمت فاکتور فروش مشکی رنگ با تعداد بسته های ۴، ۶ ، ۸، ۱۰ عددی به ترتیب ۱۸۹، ۲۱۱، ۲۳۳ و ۲۵۵ هزار تومن هست. به عبارتی قیمت هر برگه فاکتور به ترتیب ۱۸۹، ۲۱۱، ۲۳۳ و ۲۵۵ هستش.

چاپ فاکتورهای فروش رنگی با تعداد بسته ۴، ۶، ۸ و ۱۰عددی به ترتیب ۳۴۴، ۴۵۶، ۵۶۰ و ۶۸۰ هزار تومن برات هزینه داره.  درواقع هزینه ی چاپ هر برگه فاکتور به ترتیب ۳۴۴، ۴۵۶، ۵۶۴ و ۶۸۰ هستش.

زمان تحویل فاکتورهای فروش رسمی این چاپخونه بین ۱۲ تا ۷۲ ساعت  کاریه. البته چاپ های رنگی قابلیت تحویل فوری روهم دارن. می تونی برای مقایسه بر روی لینک پایین کلیک کنی.

چاپ برگ زرین

۵- چاپ فاکتور فروش از طریق دفتر فنی طراحی

این دفتر فاکتورهای فروش رو در اندازه ی A4 به صورت تک رنگ، سفید و مشکی و در دو نوع دو و سه برگی چاپ می کنه. برای دیدن قیمت های این چاپخونه می تونی برروی لینک پایین کلیک کن.

دفتر فنی طراحی

خرید فاکتور فروش از دفتر فنی طراحی

بالاخره از کدوم مرکز بخرم؟

تو این مقاله برات لیست چند تا از مراکز خرید فروش فاکتور رسمی رو با مشخصاتش توضیح دادم. الان دیگه می تونی بین این مکان ها مقایسه کنی و بهترین مورد رو برای خودت انتخاب کنی.

اگه می خوای بیش تر درمورد فاکتور فروش ونحوه ی طراحیش با اکسل رو یاد بگیری مقاله های بعدیم رو دنبال کن.

حالا تو با من حرف بزن.

برام درباره ی تجربه استفاده از فاکتور فروش آماده بگو؟

جوابت رو همین پایین سایت، تو قسمت دیدگاه برام بنویس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.